This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies. Find out more here »

Dokonaliśmy aktualizacji naszej Polityki Prywatności. Kliknij tutaj aby przejrzeć zaktualizowaną wersję.

Poznaj naszych pracowników
meet-our-people-andrea
Raphael

Sr. Web Content Publisher for EMEA (Europe, Middle East & Africa)

Zacząłem swoją przygodę z Herbalife w styczniu 2016 roku, mając doświadczenie na podobnych stanowiskach w innych korporacjach.

Moją rolą jest wspieranie wewnętrznych udziałowców w ich działaniach dotyczących stron internetowych i komunikacji w internecie, m. in. wspieram w e-mail marketingu i projektach cyfrowych. Jedną z największych zalet mojej pracy jest możliwość uczenia się nowych rzeczy każdego dnia i współpraca ze wspaniałymi ludźmi z różnych kręgów kulturowych, co inspiruje mnie i motywuje.

Działalność społeczna stanowi ważny element mojej osobistej filozofii życiowej i ogromnie cieszę się, że firma ma podobne podejście. Z pełnym przekonaniem i sercem mogę powiedzieć, że Herbalife to dobre miejsce pracy.

 


Oksana

Office Coordinator / PA to Country Director Poland, the Czech Republic and Slovakia

Dołączyłam do Herbalife w 2011 roku. Od tamtej pory miałam okazję uczestniczyć w różnych projektach i zdobywać doświadczenie płynące nie tylko z wypełniania zakresu moich obowiązków.

Uwielbiam Herbalife za zróżnicowane możliwości, jakie oferuje, za nowe umiejętności, jakie tutaj zdobywam, za "rzucanie na głęboką wodę", co uczy mnie jak sobie radzić z różnymi sytuacjami, a przede wszystkim za ludzi, z którymi pracuję. To dlatego w 2016 roku zdobyliśmy pierwsze miejsce w rankingu Instytutu Great Place To Work.

Nie mogę nie wspomnieć o naszych produktach oraz o tym, że dzięki naszym Partnerom miliony ludzi na całym świecie zmieniają swoje życie z Herbalife na lepsze. Ja osobiście uwielbiam serię H24, która przywraca mi energię po jeździe rowerem do pracy, gdy pokonuję 25 km w jedną stronę.

Praca w Herbalife to wyzwanie z różnych powodów, a sprostanie wszystkim zadaniom przynosi ogromną satysfakcję. Podnoszenie sobie poprzeczki i wykonywanie "zwykłych rzeczy niezwykle dobrze" (Jim Rohn) to zwięzła charakterystyka naszego zespołu w Jankach.

Skoro ludzie na stanowisku Wiceprezydenta i członka Chairman Club pamiętają o Twoich urodzinach, to znaczy, że doceniają Twoją pracę.


meet-our-people-lucy
meet-our-people-marcin
Jędrzej

MPC EC Trainer

Dołączyłem do Herbalife 1. lipca 2013 roku jako księgowy w dziale rachunkowym, gdy firma przenosiła swoje działania finansowe z Hiszpanii i Portugalii do Krakowa. W sierpniu 2014 roku przeniosłem się do działu Etyki i Praktyk Biznesowych (MPC). Przez kolejne dwa lata pracowałem jako doradca wspierający dział etyki w regionie EMEA i prowadziłem szkolenia dla naszych Partnerów w trakcie spotkań firmowych. Od września 2014 roku jestem także przewodniczącym Komitetu Wellness Herbalife FOSC. W lipcu 2016 roku dostałem awans na nowe stanowisko - trenera w centrum MPC. Jestem odpowiedzialny za szkolenie nowych i dotychczasowych pracowników MPC EC Kraków.

Praca dla Herbalife różni się znacząco od moich wcześniejszych doświadczeń zawodowych. Nasi pracownicy są bardzo profesjonalni, skoncentrowani na zapewnianiu Partnerom jak najlepszego wsparcia, ale zarazem emanują pozytywna energią, lubią razem pracować i czerpią z tego wiele radości. Co w mojej pracy sprawia mi najwięcej satysfakcji? Gdy Partnerzy dziękują mi, mówiąc, że doceniają moją pomoc.

Gdy zaczynałem pracować w Herbalife, myślałem, że to kolejna typowa korporacja, aż wziąłem udział w swoim pierwszym wydarzeniu - Herbalife Triathlon Gdynia 2013. Wówczas zrozumiałem, że to coś więcej niż tylko zwykła praca. Zobaczyłem entuzjazm Partnerów i pracowników Herbalife, uczestniczących w triathlonie. Stanowili oni najlepszy dowód na to, że Herbalife to styl życia!


PSSB Herbalife Polska jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bespośredniej
https://pssb.pl/


pl-PL | 2019-02-21 07:47:53 | NAMP2HLASPX01