This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies. Find out more here »

Dokonaliśmy aktualizacji naszej Polityki Prywatności. Kliknij tutaj aby przejrzeć zaktualizowaną wersję.

Nasz ZałożycielMark Hughes
(1956 - 2000)


Jak powstała firma Herbalife
Siła, zaangażowanie i moc wizji Marka Hughes miały swoje źródło w osobistej tragedii. Jako nastolatek przeżył śmierć matki, która zmarła w wieku 36 lat w wyniku nieprawidłowego i niebezpiecznego odżywiania. Wtedy to młody Mark postanowił, że znajdzie sposób na prawidłowe i zdrowe odchudzanie. Zdecydował, że oferowane przez niego rozwiązania będą oparte na wiedzy o odżywianiu i przyniosą ludziom trwałe, pozytywne i bezpieczne rezultaty. Pragnął również podzielić się nimi z całym światem.

Wizja stała się rzeczywistością
Jego wizja poprowadziła go aż do Chin, gdzie odkrył odżywczą moc ziół. Gdy wrócił do USA zebrał zespół lekarzy, naukowców i specjalistów ds. odżywiania, aby opracowali i stworzyli produkty, o które mu chodziło. W ten sposób w roku 1980 na rynku pojawiły się pierwsze produkty Herbalife.

Ponieważ ludzie, którzy próbowali produktów, osiągali niezwykłe rezultaty, firma Herbalife bardzo szybko się rozwijała. Dzielenie się historiami sukcesu związanymi ze stosowaniem produktów i historiami sukcesów finansowych przyczyniło się do tego, że po dziś dzień Herbalife rośnie w siłę, a marzenie Marka Hughes spełnia się każdego dnia.

Dziś firma Herbalife Nutrition jest obecna w ponad 90 krajach świata i współpracuje z ponad 3 milionami Niezależnych Partnerów. Firma posiada ponad 30 lat historii.

PSSB Herbalife Polska jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bespośredniej
https://pssb.pl/


pl-PL | 2019-02-21 04:40:15 | NAMP2HLASPX01