This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies. Find out more here »

Dokonaliśmy aktualizacji naszej Polityki Prywatności. Kliknij tutaj aby przejrzeć zaktualizowaną wersję.

Zaangażowanie Naukowe

Rada Naukowa

Herbalife powołała do życia własną Radę Naukową, która ma rozwijać firmę pod kątem nauki na temat odżywiania. Członkowie Rady prowadzą gruntowne badania nad zastosowaniem odżywiania w celu poprawy, wzmocnienia zdrowia i możliwości kontroli wagi. Ich doświadczenie i fachowa wiedza pozwala innowacyjnym produktom Herbalife stać na czele przemysłu WellNext >>ness. Na czele Rady Naukowej stoją wybitni naukowcy, między nimi David Heber i Louis Ignarro.


Laboratorium Odżywiania Komórkowego

Jako firma przodująca w przemyśle Wellness, Herbalife przeznaczyła fundusze na uruchomienie laboratorium badawczego w Centrum Odżywiania Człowieka przy Uniwersytecie Kalifornijskim* (Center for Human Nutrition at UCLA). Otrzymało ono imię założyciela Herbalife. Prowadzone są tam badania nad rozszerzeniem wiedzy na temat pola zastosowań ziół i roślin oraz nad nauką o żywieniu.

*Uniwersytet Kalifornijski (UCLA) w Los Angeles jest jednym z najbardziej prestiżowych uniwersytetów na świecie. Może poszczycić się 5 laureatami Nagrody Nobla† i 9 Narodowymi Medalami Nauki (National Medals of Science; nagroda amerykańska)
† Nagroda Nobla jest zarejestrowna marką należącą do Fundacji Nobla


Badania i Rozwój

Herbalife dąży do wyznaczania standardów, według których porównywane są wszystkie firmy z branży odżywiania. Rozwijamy naukę o odżywianiu poprzez badania naukowe prowadzone na całym świecie. Od 2003 roku znacząco zwiększyliśmy nasze nakłady finansowe na badania i rozwój, aby polepszyć proces rozwoju produktów.

Uwaga: Formuła 1 to istniejący produkt - wydatki na badania i rozwój tego produktu, zgodnie z regulaminem FASB (która wymaga zawarcia w zestawieniu wydatków na badania i rozwój badań nad nowymi produktami lub badań nad "znaczącymi" zmianami w obecnych produktach), nie są zawarte w zestawieniu wydatków na badania i rozwój.

W 2011 firma wydała łącznie około $25 milionów USD na wydatki z dziedziny badań i rozwoju, operacji technicznych, spraw związanych z nauką, kontroli i gwarancji jakości oraz bezpieczeństwa i zgodności produktów. Firma przeznaczyła dodatkowe $11 milionów USD na kontakty ze światem nauki o odżywianiu, licencje produktowe i pozyskiwanie kluczowych surowców.

W Herbalife pracuje 180 naukowców, z których 19 posiada tytuły doktorskie. Z firmą współpracuje 30 naukowców-konsultantów, wszyscy posiadają tytuły doktorskie. W okresie od stycznia 2011 do marca 2012, firma prowadziła 12 badań klinicznych, z których pięć bezpośrednio dotyczyło badań nad produktem Formuła 1.


PSSB Herbalife Polska jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bespośredniej
https://pssb.pl/


pl-PL | 2019-05-27 00:01:12 | NAMP2HLASPX01