jezeliposzukujesz
Kariera w Herbalife

Herbalife to międzynarodowa firma z branży odżywiania, obecna na ponad 90 rynkach, z oddaniem realizująca swój cel: pomaganie ludziom w prowadzeniu zdrowego i aktywnego stylu życia.

Nasz rozwój to droga od jednoosobowej firmy do giganta wśród producentów suplementów diety. Herbalife zatrudnia ponad 8000 pracowników na całym świecie. W 2017 roku firma osiągnęła około 4,4 miliarda USD sprzedaży netto. Jest obecna na Nowojorskiej Giełdzie Papierów Wartościowych (NYSE: HLF).

Tworzymy wysokiej jakości produkty, wsparte badaniami naukowymi i uwielbiane przez ludzi, którzy wytrwale dążą do tego, by zostać najlepsza wersją samych siebie.

Nasze podejście do wellness opiera się na idei wzjamnego wspierania się osób, które pragną poprawić jakość swojego życia w przyjemny i trwały sposób. Nasi trenerzy wellness - Niezależni Partnerzy Herbalife - wspierają swoich Klientów, pomagając im jednocześnie wyznaczać cele i opracować plan zdrowego, aktywnego stylu życia.

Herbalife działa od ponad 35 lat. Wiemy doskonale, że połączenie osobistego wsparcia, zbilansowanego odżywania i społeczności pozytywnych ludzi o podobnych celach sprawia, że nawet najtrudniejsze wyzwanie staje się możliwe do osiągnięcia i zmienia się w pełen radości styl życia.


Wizja. Misja. Wartości. czytaj więcej >>
Angażujemy się w pomoc potrzebującym dzieciom

Pragniemy, by każde dziecko miało równy dostęp do zdrowego odżywiania. Herbalife Family Foundation (HFF) to organizacja non-profit, prowadząca działania na rzecz poprawy warunków życia dzieci na całym świecie. Przekazujemy granty różnym organizacjom charytatywnym w ramach naszego flagowego programu Casa Herbalife, obejmując dotacjami ponad 100 000 dzieci rocznie. Pomagamy zapewniać im zdrowe posiłki i edukację w zakresie odżywiania oraz poprawiać warunki, w jakich żyją.

W 2015 roku HFF przekazała powyżej 3,2 miliona USD ponad 130 organizacjom charytatywnym na całym świecie. Fundusze te umożliwiają prawidłowe odżywianie dzieci w sierocińcach, świetlicach i szpitalach w ponad 50 krajach.


Dwa biura w Polsce: w Jankach pod Warszawą i Krakowie

Herbalife Polska (Janki pod Warszawą)

Od ponad 20 lat biuro w Jankach wspiera naszych Partnerów w prowadzeniu zdrowego i aktywnego stylu życia i czynienia świata zdrowszym i szczęśliwszym. Troszczymy się również o prawidłowe odżywianie anszego zespołu i promujemy uprawianie sportu. Obecnie nasz zespół składa się z 28 osób, pracujących w działach: Marketingu i Sprzedaży, Obsługi Partnerów, Logistyki, Etyki i Praktyk Biznesowych, Administracji i Kadr.

Udało nam się stworzyć przestrzeń, do której wszyscy lubimy przychodzić. Nowe pomysły pracowników, dotyczące zarówno pracy jak i inicjatyw związanych ze zdrowym stylem życia i budowaniem społeczności, zawsze budzą duże zainteresowanie i są wysoko cenione.

"Autorami sukcesu naszej firmy są wszyscy członkowie zespołu Herbalife. To ludzie stanowią serce naszego biznesu. Stawiamy na autentyczność. Wzajemne zaufanie, otwartość i zaangażowanie wyróżniają nas na tle zwyczajowego wizerunku korporacji. Nasi pracownicy z pełnym zaangażowaniem wspierają Naszych Partnerów odpowiedzialnych za sprzedaż, jak również sami przzomują nasze produkty i filozofię zdrowego, aktywnego stylu życia. Entuzjazm zespołu oraz wyróżnienia, pryznane przez Instytut Great Place To Work® w latach 2015 i 2016, pokazują, że to wlaściwa droga" - mówi Konrad Szałkiewicz, Country Director Herbalife w Polsce, Czechach i na Słowacji.


Herbalife Nutrition Global Business Services Center (Kraków)


W 2012 roku otworzyliśmy w Krakowie centrum finansowo - operacyjne z myślą o wsparciu długotrwałego rozwoju naszej działalności w Europie, Afryce i na Bliskim Wschodzie. 

W ciągu pierwszych dwóch lat po otwarciu centrum zatrudniało ponad 60 specjalistów ds. finansów w następujących działach:

• Rachunkowość
• Royalties
• Treasury
• General Ledger
• Raporty i Ulepszanie Procedur 

Centrum rekrutuje także specjalistów w dziedzinach:

• IT
• Product Development Support
• Financial Analysis and Planning
• Business Intelligence and Compliance

Pracujemy w dynamicznych warunkach i wierzymy w pracę zespołową. Naszym głównym celem jest pomoc ludziom w osiąganiu zdrowego, aktywnego stylu życia, wspartego prawidłowym odżywianiem. Szukamy ludzi, którzy podzielają naszą pasję i chcą dołączyć do powiększającego się zespołu.


pracawHerbalife
korzysci
Poznaj naszych pracowników
Meet our people
Meet our people
Meet our people
Jeśli jesteś zainteresowany pracą w Herbalife, prześlij swoje CV na adres: recruitment.krakow@herbalife.com
PSSB Herbalife Polska jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bespośredniej
https://pssb.pl/


pl-PL | 2019-07-15 13:07:30 | NAMP2HLASPX03